O inwestycji

Inwestycja "Apartamenty w Zielonej Dolinie" usytuowana jest w Centrum miasta Czechowice-Dziedzice przy ul. Legionów.

Apartamentowiec został zaprojektowany z myślą o klientach wymagających oraz  poszukujących mieszkań w zielonym zakątku Czechowic. Nie zapomnieliśmy przy tym, aby nasza inwestycja znalazła się w niewielkiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych takich jak: baseny, siłownie ,centrum handlowe – Stara Kablownia oraz  Stadion gdzie regularnie  organizowane są różne atrakcje dla rodzin oraz fanów piłki nożnej.

 

Dzięki lokalizacji naszej nowej inwestycji bez problemu dotrą Państwo do centrum miasta gdzie miło i ciekawie można spędzić wolny czas, zaś chwile spokoju proponujemy spędzić  w domowym zaciszu na terenie inwestycji w Zielonej Dolinie bądź własnych ogródków działkowych, które oferujemy również na terenie posesji przy ulicy Legionów .

 

W apartamentowcu znajdować się będzie 20 przestronnych i luksusowych mieszkań wraz z dużymi balkonami .Istnieje również możliwość wykupu miejsc parkingowych i komórek lokatorskich.

 

Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i prestiż, osiedle będzie w całości ogrodzone, wyposażone w bramę automatyczną zamykaną na pilota .
Pragniemy również zaznaczyć iż nasz budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych

 

Budynek wykonany będzie z najwyższej jakości materiałów o podwyższonym standardzie wyposażony w windę hydrauliczną tak by móc zadowolić najbardziej wymagającego klienta .

 

Umożliwiamy naszym klientom zaprojektowanie własnego układu, dzięki czemu mogą Państwo wdrożyć w życie wszystkie plany o swoim  wymarzonym mieszkaniu.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, zapoznaniu się z naszymi propozycjami wraz z wizualizacją naszego przedsięwzięcia.

 

Życzymy powodzenia w oczekiwaniu na Państwa kontakt .

wykonanie: Webbeskid